Čerpadlo drenážne Omnigena TIPI 250 AUTO

Čerpadlo drenážne Omnigena TIPI 250 AUTO

Ponorné čerpadlá TIPI sa používajú na odčerpávanie vody zo zatopených miestností. Tieto čerpadlá sa používajú v rôznych oblastiach, vrátane čerpania čistých vôd v domácnostiach a farmách.

77 € s DPH

Výrobca: OMNIGENA

Ponorné čerpadlá TIPI sa používajú na odčerpávanie vody zo zatopených miestností. Tieto čerpadlá sa používajú v rôznych oblastiach, vrátane čerpania čistých alebo znečistených látok v domácnostiach a farmách, v závislosti od modelu. Tieto čerpadla sú vybavené elektronickým plavákovým ovládaním, ktoré umožňuje použitie v úzkych otvoroch (jamkách).

Čerpadlá vybavené zabudovaným tepelným spínačom chrániacim čerpadlo v prípade núdze pred prehriatím. Čerpadlá majú zabudovaný elektronický plavákový spínač, vďaka ktorému je možné ich umiestniť na úzke ťažko dostupné miesta a na rozdiel od tradičných ponorných čerpadiel vybavených plavákovým ovládaním na kábli môžu pracovať v automatickom režime v studniach alebo úzkych nádržiach. Čerpadlá sú ideálne na odvodnenie zaplavených povrchov. Čerpadlá sú určené iba na domáce použitie. Nemali by sa používať na úlohy, ktoré si vyžadujú nepretržitú prácu, napríklad pri jazere.

Čerpadlo TIPI AUTO má dve funkcie: AUTO a MANUÁLNE.

Keď v režime AUTO stúpne hladina kvapaliny a dosiahne výšku 15 cm od základne, elektronický plavák zapne čerpadlo. Po vypustení kvapaliny elektronický plavák automaticky vypne čerpadlo, keď je hladina kvapaliny 6 cm od základne čerpadla.

V MANUÁLNOM režime je čerpadlo schopné prečerpávať kvapalinu do jej základne za predpokladu, že užívateľ ovláda jej činnosť a po odčerpaní vody ju odpojí od napájania alebo prepne prevádzkovú funkciu do režimu AUTO.

VLASTNOSTI A VÝHODY:

- štandardné vybavenie 10mb napájací kábel
- elektronický plavák zabudovaný do čerpadla umožňuje čerpanie vody až 6 cm od základne čerpadla
- 2 režimy prevádzky: AUTO a MANUÁL
- malý a kompaktný dizajn umožňuje použitie čerpadiel na stiesnených a ťažko prístupných miestach
- prispôsobené na prácu s pružnou výtlačnou hadicou
- ľahká a tichá prevádzka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie